Palmová (Kvetná) Nedeľa

Biela Sobota:19:00
Veľkonočná Nedeľa:7:30

Záskalie

Drahí bratia a sestry, tieto dni budeme prežívať dni svätého týždňa spojené s Veľkonočným trojdním, ktoré začína Štvrtkom Pánovej večere (Zeleným štvrtkom), Piatkom Utrpenia Pána (Veľkým piatkom) a Svätou Sobotou (Bielou sobotou).

Stretnutie miništrantov bude vo štvrtok o 16:30 v kostole.

Na Veľký Piatok, Utrpenia Pána, bude krížová cesta v kostole o 10:00. Podľa počasia pôjdeme na Vražiny. Pri Božom Hrobe na Veľký Piatok bude poklona do 20:00.

Na Svätú Sobotu bude v kostole o 9:00 modlitba Ranných Chvál. Prijmite moje pozvanie na poklonu pri Božom hrobe na Bielu sobotu. Vzadu pod chórusom sa môžete zapísať na konkrétnu hodinu, aby tu Pán Ježiš nebol sám. Obrady Svätej Soboty začnú o 19:00 po západe slnka. Prineste si aj sviece. Po skončení obradov Svätej Soboty by som Vás poprosil o pomoc pri upratovaní.

Na budúci týždeň sa v noci z 30. na 31. marca, t. j. zo soboty na nedeľu, mení čas na letný. Ručičky hodiniek posúvame o jednu hodinu dopredu.

Na Veľkonočnú Nedeľu bude Veľkonočná ofera pre potreby farnosti.

Vo farskom kostole sa dnes o 15:00 pomodlíme Korunku Božieho milosrdenstva a po nej bude modlitba Krížovej cesty.

Púť do Domaniže a Rajeckej Lesnej, ktorú organizuje Ružencové bratstvo, sa uskutoční dňa 8. 4. 2024, t. j. v pondelok na Slávnosť Zvestovania Pána. Záujemcovia sa môžu prihlásiť do štvrtku 4. apríla u p. Tonky Hajnej. Cena pre členov je 7 eur a nečlenov 12 eur.

Podpora farnosti
Moja úprimná vďaka patrí všetkým obetavým farníkom, ktorí svojou modlitbou a milodarmi podporili – a verím, že naďalej budú podporovať – našu farnosť aj v čase týchto naďalej pretrvávajúcich obmedzení.
Alebo formou milodaru do poštovej schránky.

Mgr. Pavol Klimek, farár